Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün bucak aldığından, sigaraya benzemekle alay malay, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabilinden yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan zevat için bir almaşık olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaldırmak için belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en oylumlu tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kırmızıışdemeviklarını tahrif etmek ve insanoğluın elan az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets göndermek için ananevi sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine müsait olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanmaı için mutasavvertır. Cihaz, tütünü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamele, tütünün yanması yerine, buharlaşması sebebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre elan az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaldırmak için belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, kullanmaı da domestik yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müntesip meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan elan az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets kullanmaı sebebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden vesair tütün ürünleri kabilinden bağımlılık örgücı olabileceği dair uyarılar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuştur. Bazı dirlik örgütleri, Heets kabilinden tütün ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve vesair dirlik sorunlarına niye olabileceğinden kaygı etmektedirler. Antrparantez, tütün ürünlerinin torlakler üzerindeki tesirleri bile atışma konusu olmuştur.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre elan az zararlı olduğunu ve sigara terk yuğrunda bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan zevat için tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre elan az zararlı olduğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına müsait şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve dirlik önerilerine müsait şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

Seo Fiyatları http://yeteneklicalisanlar.name.tr/ https://backlinkindexer.name.tr/ https://kurumsalsosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://bebekgiyim.name.tr/ https://muhabir.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma