Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, faziletli lisans eğitimini Kadir özgü Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Idare ve Kurum düzlükında İstanbul ışıklı Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim bilimi bölümünde bellik bünyeu, yönetimi, önemli bellik planlaması ve Türkiye’de ilk sefer önemli üniversite kurumlarının Master Franchise bünyelanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 seneından günümüze kadar eğitim bilimi bölümünde aile olarak biraşırı markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En büyük ideali, bir Türk eğitim bilimi markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden serlayarak cihan geneline yaymaktır.

Terbiye, spor, konuşma, ilmî alanlarda millî ve uluslararası canlı çallıkışmalar yürüten KALKO, biraşırı futbol, basket abdübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene reislik yaptığı dönemde tam 32 sene sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde arsa aldığı önemliçekmece Basketbolspor ise Beko Basketbol Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin canipı dizi Türkiye’nin en büyük özel meslek ve ağırşak derneği olan TÖDER’de 6 yıldır patronaj kurulunda arsa almaktadır.

KALKO, eğitim bilimi düzlükında yaptığı muvaffakiyetlı methalimlerden dolayı biraşırı toplantı, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Terbiye Antreimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu içtimai yardımlaşma vakfında eğitim bilimi düzlükında projeler yürütmektedir. Her sene biraşırı öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Haberci Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve beş ile baş başa öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Ulusal Terbiye Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

Seo Fiyatları http://yeteneklicalisanlar.name.tr/ https://backlinkindexer.name.tr/ https://kurumsalsosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://bebekgiyim.name.tr/ https://muhabir.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma